O nás

Vítejte na webu Akvaria Farda, vašem oblíbeném zdroji pro všechny vášnivé akvaristy. Jsme tým nadšenců do akvárií, kteří spolu tráví spoustu času přemýšlením, jak udělat naše akvária ještě lepšími. Někdy se navzájem tak inspirujeme, že na konci dne už ani nevíme, čí nápady původně byly.

Vždycky nás bavilo sdílet naše zkušenosti s ostatními akvaristy. Postupně nám došlo, že by bylo fajn mít jedno místo, kam budeme všechny naše nápady a postřehy pravidelně ukládat. Tak vznikl web Akvaria Farda. Jsme parta kamarádů, kteří milují vodní světy a baví nás všechno kolem akvárií.

Na webu najdete články o chovu ryb, rostlin, žab a měkkýšů, tipy na výbavu a dekorace do akvárií i zábavné příběhy z našich vlastních zkušeností. Snažíme se psát skladem a humorně, abyste se u nás dobře pobavili. Pokud někdy najdete na webu vtipnou fotku nebo videclip, asi jsme se zrovna nenadáli a čas od času se neubráníme.

Těšíme se, až s vámi budeme moci sdílet další zážitky z našeho koníčku. Dejte nám vědět, co by vás ještě zajímalo! A pokud sami něco objevíte, nebojte se nám to napsat do komentářů.