Kontakty

Pokud máte nějaký tip, příběh, obrázek nebo s námi prostě jen tak chcete popovídat o akváriích, jsme tu pro vás! Můžete nám napsat přímo na webu nebo nás kontaktovat přes sociální sítě.

Pokud máte technickou otázku nebo prostě jen potřebujete radu od barda akvaristů, neváhejte se ozvat. I kdyby to bylo jen takové „Ahoj kecalové, jak to jde?“ – my vždycky rádi poplaveme na povrch a zapovídáme se!

Máte pro nás tip na zajímavého plavajícího kamaráda? Přihodila se vám ve vodní říši nějaká zábavná příhoda? Pošlete nám fotku nebo video a my ho rádi zveřejníme! Kdoví, třeba někomu přinesou vaše zážitky úsměv.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Více na ( https://www.akvariafarda.cz/ochrana-osobnich-udaju/ )

Často Kladené Otázky

Poskytujete poradenství pro začátečníky?

Samozřejmě, naši odborníci jsou tady, aby vám pomohli s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Nabízíme individuální poradenství, průvodce pro začátečníky a také workshopy, kde se můžete naučit vše potřebné pro úspěšné akvaristiku.

Jak se mohu naučit více o údržbě akvária?

Nabízíme řadu vzdělávacích materiálů, včetně článků, videí a pravidelných workshopů. Tyto zdroje vám pomohou pochopit vše od základní péče po pokročilé techniky údržby.

Co dělat, pokud mám problém s mým akváriem?

V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naše zákaznická podpora je vám k dispozici pro rady a pomoc s řešením problémů.

Jak se mohu zapojit do komunity Akvaria Farda?

Můžete se připojit k naší online komunitě na sociálních sítích, kde sdílíme tipy, triky a inspiraci. Také pořádáme pravidelná setkání a akce pro akvaristy, kde se můžete setkat a sdílet své zkušenosti s ostatními nadšenci.

Kdo je provozovatelem webu?

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800